Nasza oferta

MIĘDZYNARODOWY przewóz osób do Niemiec, Belgii i Holandii

Kompleksowe przewozy osób z Dolnego Śląska

Planujesz wakacje na zachodzie Europy? Rozpoczynasz pracę w Niemczech, Belgii czy Holandii? Twoim zadaniem jest przewóz pracowników do Niemiec? Potrzebujesz regularnego przewozu i transportu osób i towarów? Organizujesz grupę wyjazdową? A może interesują Cię tanie przejazdy w niezwykle komfortowych warunkach wynajętym busem do Niemiec?

Transport luksusowym busem to dobra alternatywa dla długiej podróży pociągiem, samolotem czy własnym samochodem, gdzie koszty podróży wzrastają kilkukrotnie.

W naszej ofercie:
- transfer na lotnisko amsterdam
- transfer na lotnisko bruksela
- transfer na lotnisko frankfurt
- transfer na lotnisko hamburg

Trans-Bus to niezawodny transport osób do Niemiec, Belgii i Holandii.

Zobacz co zapewniamy:

 • Komfort podróży

  Klimatyzacja latem, ogrzewanie zimą, wygodne fotele lotnicze, nowe busy: to wszystko zwiększa komfort przejazdu, a sama podróż tanimi busami z adresu pod adres staje się czystą przyjemnością.

 • Bezpieczeństwo

  Wiemy jak zapewnić wysokie bezpieczeństwo transportu osób. Dlatego w trakcie przejazdów jedzie dwóch kierowców, którzy dbają o komfort jazdy. Nasi kierowcy to prawdziwi profesjonaliści, którzy swoje umiejętności mają poparte długoletnim doświadczeniem i kwalifikacjami zawodowymi. Również powierzone Nam przesyłki ekspresowe mają gwarancję bezpieczeństwa przewozu i doręczenia pod wskazany adres.

 • Przewozy osób busem

  Oferujemy zarówno indywidualne przewozy busem jak i obsługę zorganizowanych grup, w tym pracowników. Świadczymy transfer osób na lotnisko. Transport osobowy do Niemiec wynajętymi busami firmy Trans - Bus jeszcze nigdy nie był tak elastyczny i dopasowany do potrzeb klienta!

 • Atrakcyjne ceny

  Tanie przewozy do Niemiec to nasza specjalność. Wysokiej jakości busy oraz doświadczenie kierowców, pozwala na umiejętną oszczędność kosztów. Dla stałych klientów i grup zorganizowanych możliwość negocjacji cen.

 • Wynajem busów i profesjonalnego kierowcy

  Potrzebujesz transportu osób? Jesteś zobowiązany do transportu pracowników do Niemiec? W ofercie - organizacja przewozów służbowych, okolicznościowych czy szkoleniowych, transfer osób na lotnisko, a także błyskawiczny transport przesyłek do Niemiec.

 • Bezpośredni dowóz

  Oszczędzaj czas spędzony na szukaniu miejsca docelowego. Trans - Bus zapewnia przewóz osób pod wskazany adres!

 • Przesyłki expressowe

  Błyskawiczny transport przesyłek do Niemiec, Holandii i Belgii. Gwarancja dostarczenia paczki bez uszkodzeń pod wskazany adres.

 • Dojazd i odbiór pasażerów z lotnisk

  Nie musisz obawiać się już spóźnienia na odprawę. Nie przepłacaj. Skontaktuj się z firmą Trans – Bus i zamów tani transport na/z lotniska.

 • Przewóz paczek

  Dostarczamy paczki z Dolnego Śląska do Niemiec, Belgii i Holandii

Trans-bus

to szybki i pewny transport osób z Dolnego Śląska do Niemiec, Belgii i Holandii